Senior Web Application Developer (C#/JS)

Dla kandydata

Senior Web Application Developer (C#/JS)

Senior Web Application Developer (C#/JS)

Lokalizacja: Rzeszów, Baczyńskiego 1. Ale na chwilę obecną oferujemy możliwość 100% pracy zdalnej ze względu na Korona wirusa. Rekrutacja również odbywa się online.

Wynagrodzenie: 10-15k netto b2b/8-11k netto UoP

 

O nas:

Zbudowaliśmy odnoszący sukcesy biznes w Wielkiej Brytanii w ciągu ostatnich 10 lat i planuje ekspansję w Polsce. Początkowo szukamy dwóch programistów, którzy pomogą nam w dostarczaniu całkowicie dostosowanych do potrzeb klienta, wysoce skalowalnych, hostowanych w chmurze aplikacji internetowych dla naszych klientów - a także pomogą w rozwoju naszego zespołu.

 

Naszym idealnym kandydatem jest ktoś, kto dobrze zna technologie: C#, JavaScript, TypeScript, HTML i CSS (ale nie zniechęcaj się, jeśli nie jesteś absolutnym ekspertem we wszystkich!). Oczekujemy również, że będziesz mieć duże doświadczenie w projektowaniu oprogramowania i będziesz czuć się komfortowo z DI, TDD/BDD i ciągłym wdrażaniem.

 

Nasz stos to przede wszystkim .NET na backendzie z Angular lub React na froncie, chociaż mamy na to różne warianty. Hostujemy wszystko na platformie Azure, korzystając z szerokiej gamy dostępnych technologii. Jesteśmy złotym partnerem Microsoft, ściśle współpracując z Microsoftem, w tym nad nowymi technologiami platformy Azure, zanim zostaną one upublicznione. Używamy metod programowania zwinnego (w szczególności Scrum i Kanban).

Projekt i zespół w którym będziesz pracować: Nasza firma pracuje nad różnymi projektami. Każdy nowo zatrudniony developer jest przypisywany do konkretnego projektu dopiero po przeprowadzeniu pełnej rekrutacji. Przypisanie do konkretnego projektu uzależnione jest częściowo od jego potrzeb, ale też predyspozycji programisty. Każdy z zespołów może mieć nieco inna strukturę, jednak większość z nich składa się z kilku developerów fullstackowych, w tym jednego Teach Leada, Project Managera oraz Business Analyst (osoba odpowiedzialna za kontakt z klientem, przygotowywanie user stories itd.) W większości projektów mamy .NET Core w backendzie i React+TypeScript we frontendzie.

Oferujemy:

  • NewOrbit zapewnia dostęp do szkoleń Pluralsight na żądanie i dzieli się wiedzą w zespole poprzez brązowe torby i sesje kodowania.
  • Zapewniamy kredyty MSDN Azure, których możesz używać do wszystkiego, co chcesz.
  • Dużą samodzielność i możliwość rozwinięcia się - Miej wpływ na kształt i strukturę firmy
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowa o pracę lub kontrakt B2B.
  • Praca zdalna możliwa jest tylko, jeśli wystąpi taka uzasadniona potrzeba. Obecnie szukamy doświadczonych i zaangażowanych developerów, którzy będą współtworzyć fundament polskiego zespołu - wolelibyśmy więc, żeby praca zdalna była wyjątkiem.
  • Na UoP urlopy, chorobowe, zwolnienia itd. regulowane są kodeksem pracy. Przy współpracy B2B oferujemy standardowo 20 dni płatnego urlopu.
  • W pełni wyposażone stanowisko pracy. Każdy programista ma do dyspozycji wygodne biurko, ergonomiczny fotel, laptopa Lenovo P53, 2-3 dodatkowych monitorów i pozostałe potrzebne akcesoria.

Aplikuj teraz

Aplikuj na stanowisko Senior Web Application Developer (C#/JS)

Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (więcej ...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.