Remote React Developer

Dla kandydata

Remote React Developer

Poszukujemy Remote React Developer

Kiedy można zaczynać?: Nawet do jutra :)

Gdzie: Praca 100% zdalna

Wynagrodzenie: 8000 - 12000 netto/B2B

 

Metodologia pracy:

  • Metodologia Agile ― Scrum
  • Komunikator firmowy ― Slack
  • Code review ― Gitlab
  • System zarządzania projektem ― Jira
  • System zarządzania wiedzą ― Confluence
  • Swoboda w wyborze oprogramowania

Technologie: JavaScript (Babel, ES2015+) / React / Redux / Saga / Typescript / Material UI / Git 

Fajnie też orientować się w:  Rest API / Systemy płatności / Node JS  / AWS / Systemy płatności

Co zyskujesz pracując z nami: możliwość pracy zdalnej w 100% / elastyczny czas pracy / fajne integracje / ciekawe projekty 

Przykładowe zadania: rozwój silnika sklepu od strony frontendowej // organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji systemowej (taka praca..:)) // proponowanie rozwiązań wpływających na lepszą jakość pracy klienta (yes of course!)

 

Zespół: Product Owner, 3 senior developerów, 1 mid developer, 2 junior developerów, junior tester.

Obecnie mamy 3 projekty, walczymy o 4. Główny projekt jest dla klienta australijskiego w który zaangażowanych jest najwięcej osób (cały powyżej wymieniony zespół). Drugim projektem (i to do niego w pierwszej kolejności poszukuję osób) jest projekt dla również zagranicznego klienta. Obecnie wydelegowane zostały 2 osoby z zespoły podstawowego, ale pracy okazuje się na tyle dużo że potrzebujemy wzmocnić siły. Zadaniem tu jest stworzeniem portalu do handlu i wymianą wysokiej jakości produktami (kolekcjonerskie). Prace jakie są wykonywane to ogólnie ujmując rozwój silnika sklepu od strony frontendowej, proponowanie rozwiązań wpływających na lepszą jakość pracy klienta, organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji systemowej.  Trzecim projektem jest stworzenie aplikacji mobile, tu akurat mamy zespół zewnętrzny który specjalizuje się w tego typu zadaniach. Innym projektem o który walczymy jest stworzenie urządzenia dla naszego głównego klienta (AUS), ale tu jesteśmy na etapie weryfikacji dokumentacji, czyli początkowy etap projektowy.

 

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + podanie oczekiwań finansowych oraz dostępności do podjęcia nowej pracy.

Aplikuj teraz

Aplikuj na stanowisko Remote React Developer

Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (więcej ...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.