Remote Go Developer

Dla kandydata

Oferujemy umowę o pracę, umowę o dzieło, kontrakt B2B
Praca zdalna i rekrutacja online 100%
Widełki: 15-18k netto w przypadku B2B, kwota brutto na UoP

Co robimy?

Aplikacje obsługujące setki RPS, odpowiadające w ciągu pojedynczych milisekund .Bezstanowe serwisy działające na wielu instancjach w wielu regionach (multi-dc). Środowisko zarządzania treścią redakcyjną działające w trybie multi-master

Graf semantyczny treści, analizę NER, oznaczanie obrazów.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i rozwój aplikacji backend w języku Go
  • Współtworzenie architektury systemów pracujących w środowisku rozproszonym
  • Współpraca z zespołami realizującymi aplikacje frontend i mobile
  • Peer review kodu
  • Utrzymanie i dokumentacja usług

Nasze wymagania

  • Chęć nauki nowych technologii
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pisania czystego, zrozumiałego kodu
  • Znajomość języka Go oraz schemy GraphQL
  • Znajomość baz danych SQL (MySQL)
  • Znajomość protokołu HTTP
  • Podstawowa znajomość systemu Linux oraz systemu kontroli wersji Git

Mile widziane

  • Znajomość innych języków programowania (Python, PHP)
  • Znajomość bazy Cassandra oraz systemów kolejkowych (Kafka)
  • Doświadczenie w pracy z Dockerem i Kubernetesem
  • Wkład w projekty OpenSource (w tym własne!)
  • Aktywność na meet’upach, wystąpienia na konferencjach

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji
  • rozwijasz kilka projektów jednocześnie
  • możesz zmienić projekt
  • masz wpływ na wybór narzędzi i technologii
  • masz wpływ na rozwiązania technologiczne
  • masz wpływ na produkt
  • koncentrujesz się na rozwoju produktu
  • scrum

To oferujemy

  • Możliwość poświęcenia 20% czasu pracy na naukę i wybrane (w tym własne) projekty OpenSource
  • Pracę z systemami multi-dc pracującymi w trybie multi-master zapewniającymi usługi zarówno dla warstwy backoffice jak i produktów publicznych
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • komputer do użytku prywatnego

Skład zespołu

  • backend developer
  • frontend developer
  • architekt
  • specjalista cyberbezpieczeństwa
  • product owner
  • project manager
  • UX designer
  • analityk biznesowy
  • administrator IT

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV + podanie oczekiwań finansowych oraz dostępności do podjęcia nowej pracy.

Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (więcej ...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.