IT Systems Integration Specialist

Dla kandydata

Renomowany dostawca analitycznych rozwiązań informatycznych dla potrzeb marketingu, sprzedaży, zarządzania relacjami z klientami, zarządzania ryzykiem, przeciwdziałania nadużyciom itp., zatrudni pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa/Kraków

Wynagrodzenie: 7,000 – 15,000 PLN brutto (obejmuje pensję + gwarantowaną premię). Zatrudnienie na umowę o pracę.

  • Oczekujemy co najmniej 2 lat doświadczeń na podobnym stanowisku.
  • Jesteśmy zainteresowani zatrudnieniem od zaraz 3-5 osób.
  • Do biur firmy w Warszawie i w Krakowie, jednak praca głównie na projektach wdrożeniowych u klientów firmy.
  • Mieszany tryb pracy: przede wszystkim praca zdalna, częściowo w biurze firmy, częściowo u klientów firmy (głównie Warszawa), ale proporcje mogą się zmieniać zależnie od sytuacji. Bierzemy pod uwagę kandydatów z innych miejsc niż z Krakowa, czy Warszawy. Bardzo dużo pracujemy zdalnie, więc nie powinno być to dla nas problemem, o ile kandydat zaakceptuje, że nie jest to 100% na pracę zdalną. Tak jak napisałem, może być wymagana praca on-site np. u klienta naszej firmy.

Zadania:

  • wdrażanie rozwiązań informatycznych i aplikacji przygotowanych przez firmę Predictive Solutions u klientów
  • integracja narzędzi i systemów analitycznych (IBM SPSS i autorskich Predictive Solutions) z systemami bazodanowym, operacyjnymi itp.
  • tworzenie aplikacji i procedur uzupełniających do budowanych rozwiązań w oparciu o narzędzia bazodanowe, narzędzia ETL, IBM SPSS, skrypty Python i inne
  • wsparcie klientów w zakresie użytkowania dostarczonych przez firmę rozwiązań

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe lub ostatnie lata studiów (preferowane informatyczne)
  • doświadczenie w programowaniu w języku SQL
  • kompetencje w zakresie optymalizacji kodu zapytań (PL/SQL, T-SQL)
  • znajomość procesów i narzędzi ETL
  • znajomość technologii integracyjnych (SOAP, REST) i websevices
  • zdolność analitycznego myślenia

Dodatkowe atutami będą:

  • znajomość zagadnień administracyjnych dla systemów Windows, Linux
  • umiejętność skryptowania shellowego i posługiwania się językiem Python
  • wiedza na temat komunikacji sieciowej, zabezpieczenia komunikacji (SSL, TLS, HTTPS) i posługiwania się certyfikatami
  • doświadczenia z narzędziami i systemami analizy danych (np. IBM SPSS, SAS, R, KNIME itp.)
  • znajomość zagadnień gromadzenia i przetwarzania danych Big Data i baz NoSQL (np. Hadoop, Spark)
  • znajomość zagadnień przetwarzania strumieniowego i technologii kolejkowania informacji (np. szyna danych Kafka)
  • swobodne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie
  • znajomość języków programowania (C++, Java) i skryptowych (np. JavaScript, PHP)
  • kreatywność i umiejętność samodzielniej organizacji pracy

Oferujemy:

  • interesującą pracę i przyjazną atmosferę w zespole
  • stałą umowę o pracę i świadczenia po okresie próbnym
  • wynagrodzenie z systemem premiowania (przyjmujemy oferty)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • aktywny udział w projektowaniu rozwiązań
  • narzędzia do pracy laptop + telefon
  • pakiet medyczny o szerokim zakresie ochrony z możliwością objęcia nim członków rodziny
  • po pozytywnym zakończeniu okresu próbnego dodatkowe benefity: Ubezpieczenie na życie z funduszem inwestycyjnym (emerytalnym), Inne w zależności od indywidualnych uzgodnień (np. samochód służbowy)

Dlaczego warto pracować z nami?

  • Jesteśmy stabilni - 30 lat na rynku
  • dostawca systemów dla największych klientów w Polsce (banki, centralne urzędy państwowe, uczelnie wyższe itp.)
  • dostawca systemów wspieranych analizą danych / sztuczną inteligencją

Praca na tym stanowisku może wymagać wyjazdów do klientów, u których firma realizuje wdrożenia oraz okazjonalnie do biura firmy w Krakowie.

Aplikuj na stanowisko IT Systems Integration Specialist

Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (więcej ...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.