Senior Front-end Developer

Dla kandydata

Senior Front-end Developer

Poszukujemy Senior Front-end Developera do pracy zdalnej najlepiej zlokalizowanego w Warszawie lub Krakowie, lub mieszkającego dwie godziny jazdy samochodem od tych miast. Obecnie mamy zespół developerski w Krakowie, oraz w Warszawie.

W czwartek jest team day organizowany w Krakowie oraz Warszawie.


Wynagrodzenie:

* Senior Level - 18-22 tys. netto B2B lub kwota brutto na UoP

* Rozważamy również oferty powyżej budżetu i chętnie porozmawiamy o Twoich oczekiwaniach :)


      VOLT to najszybszy rozwijający się startup FinTech w CEE/ Europie w dziedzinie płatności w czasie rzeczywistym. Stworzyliśmy pojedynczy punkt dostępu do krajowych, rozproszonych otwartych systemów płatności - umożliwiając firmom na całym świecie otrzymywanie bezpośrednich płatności od swoich klientów w czasie rzeczywistym. Już teraz oferujemy bezkonkurencyjną łączność z bankami - oraz najwyższą szybkość, bezpieczeństwo i odporność transakcji - ale dopiero zaczynamy. 


Opis pozycji:

Jako Senior Frontend Developer będziesz pracować w całym cyklu życia rozwoju użytkownika, budując najlepsze, przełomowe rozwiązania technologii finansowych. Rola ta jest ekscytującą okazją do dołączenia do zwinnego zespołu utalentowanych inżynierów oprogramowania, pracujących nad rozwojem najlepszych praktyk we wszystkich projektach, aby dostarczyć naszą wizję światowej klasy centryczności klienta.


Obowiązki: 

 • Rozwijanie aplikacji frontendowych z wykorzystaniem szerokiej wiedzy z zakresu HTML, CSS oraz najnowszego frameworka JavaScript - Svelte
 • Uczestnictwo w spotkaniach dotyczących projektowania oprogramowania i analizowania potrzeby użytkowników w celu określenia wymagań technicznych
 • Pisanie wydajnego, czytelnego kodu, przy jednoczesnym przestrzeganiu standardów kodowania
 • Korzystanie z nowoczesnych frameworków w celu stworzenia optymalnego rozwiązania, które spełnia wymagania
 • Testowanie i utrzymywanie w tym rekomendowanie rozwiązań obecnych produktów oprogramowania w celu zapewnienia ciągłości silnej funkcjonalności

Kompetencje i doświadczenie:

 • Masz co najmniej 4 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji internetowych
 • Posiadasz wiedzę na temat najnowszych frameworków (Svelte/Vue) i ich ekosystemów oraz doświadczenie w pracy z kodem VanillaJS
 • Praktyczne doświadczenie ze wzorcami i rozwiązaniami (np. Vuex, Svelte Stores)
 • Doświadczenie z testami A/B będzie dużym atutem
 • Posiadasz doświadczenie z TypeScript
 • Masz doświadczenie w pracy w środowisku Agile, CI/CD
 • Jesteś skoncentrowany na dostarczaniu wysokiej jakości produktu przy użyciu najlepszych praktyk
 • Znasz język angielski na poziomie min. B2/C1 i jest to płynna komunikacja
 • Wcześniejsze doświadczenie z produktami Fintech jest mile widziane

  

Obecnie realizujemy projekty:

 • Bramka płatności
 • Pulpit klienta
 • Integrujemy się z API płatniczymi na całym świecie

 

Opinia od naszego Lead Developera, odnośnie pracy:

 • Jesteśmy startupem, który wykorzystuje najnowszy stack technologiczny
 • Nie napinamy się jeżeli ma coś być zrobione na już tylko jeśli potrzebujesz więcej czasu, żeby zrobić coś dobrze to zawsze ten czas się znajdzie
 • Mamy maniaków programowania, którzy naprawdę są zakochani w programowaniu i nauczą każdego najlepszych praktyk
 • Każdemu możesz powiedzieć, że coś źle robi, nikt się nie obrazi nawet team leader 😊
 • Cały czas usprawniamy każdą dziedzinę, teraz dołączył QA, który wprowadza procesy i sprowadza każdego do poziomu i w sumie każdy ma na to wpływ jak będzie wyglądać praca
 • Teraz przeszliśmy na kanbana z powrotem, więc z tymi procesami dalej szukamy najlepszej drogi dla nas, natomiast chłopaka, którego mamy od tego to trzeba mu przyznać, że jest naprawdę dobry.
 • Druga rzecz atmosfera u nas jest bardzo ważna, raczej nie przejdzie nikt kto nie potrafi przyjąć krytyki lub samodzielnie nie myśli, nie dostaje się u nas gotowego rozwiązania, wiadomo jest tak ze jak zrobisz coś "brzydko" to słyszysz popraw to, ale też chętnie pomagamy w znalezieniu rozwiązania. Każdy jest "równy" tzn., że możesz każdemu powiedzieć, że jest lepsze rozwiązanie i Cię wysłucha, a nie że będzie upierać się przy jakiejś głupocie, o której usłyszał 5 lat temu, chyba że nie masz argumentów to nie
 • Lekcje angielskiego 
 • Stack technologiczny up to date - update robimy, żeby też nagle nie obudzić się, że jesteśmy kilka wersji wstecz czy coś...

Aplikuj teraz

Aplikuj na stanowisko Senior Front-end Developer

Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych (więcej ...)
Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.