Kontakt

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami

Kontakt

Informacje kontaktowe

Ligo Headhunters

ul. Kraszewskiego 6
17-312 Drohiczyn

NIP: 5423187221
REGON: 360540269

Numer w rejestrze podmiotów agencji zatrudnienia: 19469

Numer konta bankowego:

ING Bank Śląski:
69 1050 1823 1000 0092 5670 3118

Telefon kontaktowy:

+48 888-266-783

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00.

Na wszelkie pytania postaramy się odpowiedzieć najszybciej jak będzie to możliwe.

Formularz kontaktowy

Napisz do nas

  Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

  Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

  Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

  Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

  Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

  Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

  Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

  Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

  Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

  Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

  Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.