Dla pracodawcy

Szukasz pracowników?
Znajdziemy ich dla Ciebie

Jak pracujemy?

Cztery metody poszukiwania kandydatów

Headhunting

Kandydatów pozyskujemy głównie metodą direct search, co oznacza, że docieramy do osób, które nie szukają aktywnie pracy, a którzy pracują w konkurencyjnych firmach na analogicznych stanowiskach i zachęcamy ich do udziału w rekrutacji.

Networking

Posiadamy bogatą sieć kontaktów w branży i obszarze zawodowym, w którym się specjalizujemy, dzięki czemu szybko docieramy do kandydatów nie szukających aktywnie pracy i zachęcamy ich do rozpatrzenia oferty nowego pracodawcy.

Database

Korzystamy z bazy danych Ligo liczącej ~20,000 aplikacji, która jest stale rozbudowywana przez nowych kandydatów oraz posiadamy liczne kontakty na rynku. Dzięki poleceniom od zaufanych kandydatów poszerzamy naszą bazę kandydatów o kolejne aplikację.

Job offers

Zapewniamy szeroką dystrybucję ofert pracy zamieszczając je na stronie ligohr.pl oraz na wielu portalach ogłoszeniowych, a także promując je własnymi kanałami w mediach społecznościowych.

Kogo rekrutujemy?

Odpowiedni ludzie do Twojej firmy

Profesjonaliści
i pasjonaci IT

Ludzi, dla których praca jest pasją, a nie tylko źródłem dochodów. Profesjonalistów, którzy swoim zaangażowaniem budują przewagę konkurencyjną pracodawcy.

Doświadczeni
specjaliści IT

W naszej bazie kandydatów liczącą 20,000 aplikacji znajdują się doświadczeni programiści Java, .NET, C++, PHP i inni, administratorzy, analitycy systemowi, architekci oprogramowania, testerzy, kierownicy projektów, graficy, specjaliści ds. multimediów.

Proces

Etapy rekrutacji

Publikacja ogłoszeń

Publikacja nowych ogłoszeń, analiza dotychczasowej bazy danych kandydatów.

Weryfikacja kandydatów

Badanie rynku kandydatów, telefoniczna weryfikacja dostępności i oczekiwań różnych osób o pożądanych kompetencjach.

Rozmowa z kandydatami

Ocena, weryfikacja umiejętności, testy kwalifikacji i kompetencji – przygotowanie listy osób do zaprezentowania pracodawcy.

Rekomendacja kandydatów

Przygotowanie rekomendacji: przynajmniej 3 osoby na 1 zamówione stanowisko.

Opinie o nas

Referencje pracodawców

” Znaleźli Państwo bardzo dobrych kandydatów. Choć teraz niektórzy nie byli zainteresowani pracą, to może w przyszłości będą. Przy najbliższej rekrutacji będę się kontaktował z tymi najlepszymi i z Państwem oczywiście. Chciałem serdecznie podziękować za rekrutację, dzięki Ligo Headhunters miałem okazję poznać bardzo ciekawych ludzi, mam nadzieję, że w przyszłości ta rekrutacja przełoży się też na konkretny efekt dla Ligo Headhunters.Jestem bardzo
zadowolony z tej współpracy, z chęcią się tym podzielę.”

Krzysztof Madejski
Fundacja ePaństwo

„Hi Ewa, Marcin Baczyk has just accepted our job offer. Please invoice us for your fee and thanks for your help finding him! I’m sure he’ll be a great addition.”

Laura Speyer
Gardner Denver Polska

„Thank you Ewa, you have done an outstanding job and we will certainly be using you again for any future requirements.”

Thomas Greenwood
Chief Operating Officer IFX

„Muszę przyznać, że idzie Państwu bardzo sprawnie wyszukiwanie kandydatów. Spodziewałem się, że będziemy raczej mieć rozmowy z 2-3 osobami na tydzień. 🙂 Zastanawiam się ile osób jeszcze powinniśmy umawiać. Jak w połowie podejmiemy decyzję to nie w porządku będzie odmawiać umówione wizyty.”

Jan Karłowicz

„Also, Thanks for all the hard work! I think the two candidates we got are pretty good.”

Tina Denuit-Wojcik
Chief Technology Officer enplug.com

Współpraca

Szukasz wykwalifikowanych pracowników?