O nas

Dostarczamy usługi rekrutacyjne
przynoszące realne korzyści

O nas

Specjalizujemy się w działaniach rekrutacyjnych dla branży IT

Ofertę kierujemy do Klientów z sektora technologii informatycznych, outsourcingu IT, telekomunikacji, jak również do działów IT w firmach z branży finansowej, farmaceutycznej, produkcyjnej i FMCG. W ramach dywizji prowadzimy rekrutacje na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Wszystkie nasze działania poparte są wieloletnim doświadczeniem w procesie pozyskiwania kandydatów, a także w zakresie technologii IT. Naszym celem jest dostarczenie kandydatowi pracy, która spełni jego oczekiwania, a klientowi pracownika, który wywiąże się ze stawianych przed nim oczekiwań.

Czas i pieniądze są wielkimi wartościami dla każdego pracodawcy. Ligo Headhunters pozwala zaoszczędzić jedno i drugie. Dzięki doświadczeniu oraz dobrej organizacji potrafimy szybko odnaleźć doskonałego pracownika w gąszczu kandydatów. W tym czasie pracodawca może zajmować się sprawami swojej firmy. A pieniądze? Usługi rekrutacyjne są bardzo zbliżone cenowo do przeprowadzenia tego procesu przez firmę. Pracodawca szukający pracownika we własnym zakresie, musi liczyć się z kosztami już na samym początku, zaś Ligo Headhunters rozlicza się dopiero po zakończeniu procesu rekrutacji.

Dlaczego my?

Osiągnij lepszą pozycję na rynku

Współpracując z nami nasz Klient przenosi odpowiedzialność związaną z procesem na Ligo Headhunters. Może przy tym korzystać z profesjonalnego doradztwa oraz wsparcia.

Dotarcie do dużej grupy kandydatów jest podstawą procesu rekrutacji. Mała ilość osób zainteresowanych stanowiskiem ogranicza możliwość dopasowania kompetencji potencjalnego pracownika do wymagań pracodawcy. Tworzymy banki danych o osobach z poprzednich rekrutacji. Posiadamy dzięki temu szeroki wachlarz interesujących kandydatów.

Zatrudniając firmę headhunterską pracodawca osiąga lepszą pozycję na rynku pracy. W oczach konkurencji jest postrzegany, jako profesjonalista. Usługi rekrutacyjne zapewniają oszczędność zasobów, a znalezienie odpowiedniego pracownika przyczynia się do rozwoju i sukcesu firmy.

Korzyści

Twoje korzyści wynikające z naszej współpracy

3 miesięczna gwarancja

Jeśli w ciągu 3 miesięcy nasz kandydat nie sprawdzi się jako pracownik u Państwa lub zrezygnuje z pracy, zobowiązujemy się do ponownej nieodpłatnej rekrutacji.

Globalne doświadczenie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z zagranicznymi podmiotami.

Success fee

Opłatę pobieramy tylko w przypadku zrealizowanego projektu. Nie pobieramy opłaty za uruchomienie projektu.

Czas realizacji

Jesteśmy wstanie zamknąć proces rekrutacyjny już w 2-3 tygodnie, w zależności od proponowanej oferty dla kandydata (wynagrodzenia, dodatkowych benefitów, premii).

Dlaczego my?

Ludzie są największym kapitałem przedsiębiorstwa

Wiedza Ekspercka

Nasz zespół tworzą eksperci i pasjonaci w obszarze IT. Łączymy wiedzę teoretyczną z praktyką, ciągle uczymy się nowych technologii.

Wymagające projekty

W ramach dywizji prowadzimy rekrutacje na wymagające stanowiska specjalistyczne i kierownicze.

Specjalizacja IT

Specjalizujemy się w działaniach rekrutacyjnych IT dla klientów różnych sektorów.

Nowoczesne zarządzanie

Nasi doświadczeni specjaliści HR skutecznie zarządzają procesem pozyskiwania kandydatów w oparciu o metodykę direct search.

Raportowanie

Nasi Klienci na bieżąco otrzymują raporty z prowadzonych przez nas działań rekrutacyjnych.

Dopasowanie

Nasze oferty dostosowane są do środowiska, w którym działają kandydaci. Dyskutujemy w zabawnej i luźnej formie.

Opinie o nas

Referencje od kandydatów
i pracodawców

„Moim skromnym zdaniem bardzo profesjonalne podejście i mało kto z rekruterów potrafi się czymś takim poszczycić, z którymi miałem przyjemność rozmawiać. Aż miło, że tacy ludzie jeszcze są, a nie hurtowo-szablonowo ślą wiadomości do potencjalnych kandydatów.”
Życzę wielu sukcesów!

T.K.
Kandydat

„I od razu chciałbym powiedzieć, że nawet jeżeli nic miałoby nie wyjść z tego konkretnego spotkania to jest Pani najlepszą rekruterką z jaką miałem okazję współpracować (z żadnym rekruterem również nie pracowało mi się lepiej). Przepraszam, ze ze mną współpracuje się być może nieco ciężko :).”

Adam Kędziora
Kandydat

„Chciałem podziękować za znalezienie mnie i polecenie do firmy Tricentis. Pracuję tu na razie niecałe 3 tygodnie, ale stwierdziłem, że zdecydowanie była to dobra zmiana ! 🙂 Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam”

Grzegorz Sidawa
Kandydat

„Hi Ewa, Marcin Baczyk has just accepted our job offer. Please invoice us for your fee and thanks for your help finding him! I’m sure he’ll be a great addition.”

Laura Speyer
Gardner Denver Polska

„Thank you Ewa, you have done an outstanding job and we will certainly be using you again for any future requirements.”

Thomas Greenwood
Chief Operating Officer IFX

Kontakt

Porozmawiajmy o współpracy