Dla kandydata

Szukasz pracy? Mamy wolne wakaty

Rekrutacja

Poznaj nasze aktualne oferty pracy

Aktualne oferty pracy znajdziesz zawsze na naszym profilu LinkedIn

Szukasz pracy?

Zostaw swoje CV

Będziesz informowany na bieżąco o ofertach pracy, które odpowiadają Twojemu profilowi zawodowemu i oczekiwaniom.

  Dokument CV (*.pdf, *.doc, *.docx, *.rtf lub *.odt; max 2,95 MB)

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie dostarczonych przeze mnie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne, mogą ją Państwo w dowolnym momencie wycofać - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

  Administratorem danych jest Ligo Headhunters Ewa Miłkowska, ul. Kraszewskiego 6, 17-312 Drohiczyn.

  Państwa dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie w celu uwzględnienia Państwa kandydatury w bieżących oraz przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych jest wyrażenie dobrowolnej zgody.

  Odbiorcami Państwa danych są pracownicy Ligo Headhunters Ewa Miłkowska prowadzący rekrutacje. Podmiotem, któremu powierzono techniczne obowiązki związane z przetwarzaniem Państwa danych jest Talent Base Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie.

  Jeśli będą Państwo włączeni do rekrutacji prowadzonych w imieniu naszych Klientów - zatrudniających pracodawców, mogą oni zostać odbiorcami Państwa danych osobowych.

  Państwa dane będą przechowywane do czasu wycofania przez Państwa niniejszej zgody.

  Mają Państwo prawo do dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia oraz ograniczenia przetwarzania - prosimy o kontakt pod adresem email biuro@ligohr.pl.

  Mają Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego w związku z przetwarzaniem Państwa danych. Skargi należy wnosić do Generalnego Inspektora Danych Osobowych. Dane kontaktowe znajdą Państwo na stronie https://www.giodo.gov.pl.

  Skutkiem niewyrażenia zgody jest brak możliwości włączenia Państwa kandydatury w prowadzone przez Ligo Headhunters Ewa Miłkowska procesy rekrutacyjne.

  Informujemy, że nie prowadzimy usługi archiwizacji danych i Państwa dane mogą zostać usunięte.

  Informujemy, że przekazane przez Państwa dane nie podlegają profilowaniu.

  Opinie o nas

  Referencje kandydatów

  „Moim skromnym zdaniem bardzo profesjonalne podejście i mało kto z rekruterów potrafi się czymś takim poszczycić, z którymi miałem przyjemność rozmawiać. Aż miło, że tacy ludzie jeszcze są, a nie hurtowo-szablonowo ślą wiadomości do potencjalnych kandydatów.”
  Życzę wielu sukcesów!

  T.K.
  Kandydat

  „Wysłałam swoje CV do Ligo, i dostałam odpowiedź w sprawie procesu rekrutacji w godzinę. Na bieżąco również byłam informowana na jakim etapie jest moja kandydatura w procesie.”

  Aneta Wójcik
  Kandydat

  „I od razu chciałbym powiedzieć, że nawet jeżeli nic miałoby nie wyjść z tego konkretnego spotkania to jest Pani najlepszą rekruterką z jaką miałem okazję współpracować (z żadnym rekruterem również nie pracowało mi się lepiej). Przepraszam, ze ze mną współpracuje się być może nieco ciężko :).”

  Adam Kędziora
  Kandydat

  „Chciałem podziękować za znalezienie mnie i polecenie do firmy Tricentis. Pracuję tu na razie niecałe 3 tygodnie, ale stwierdziłem, że zdecydowanie była to dobra zmiana ! 🙂 Dziękuję jeszcze raz i pozdrawiam”

  Grzegorz Sidawa
  Kandydat

  „Ligo Headhunters podczas przeprowadzonej rekrutacji wykazała się dużą znajomością branży IT. Wiele Rekruterów pozyskiwało moją osobę, jednakże nie mieli pojęcia o czym piszą i o jaką technologię im chodzi.”

  S.P.
  Kandydat

  Współpraca

  Szukasz pracy w branży IT? Zostaw swoje CV